• Ви знаходитесь тут:

• Книга пошани гімназії

/Files/images/mnau/1.png

Нейтан Роджерс - перший волонтер Корпусу Миру в нашій гімназії. Він з великим ентузіазмом працював з дітьми! Нейтен використовував цікаві методи і підходи до навчання дітей, проводив семінари для вчителів міста. Він спілкувався з усіма учнями нашої школи, які з радістю перевіряли свої мовні навички, розмовляючи з волонтером.
Разом з Нейтеном Роджерсом ми створили Ресурсний центр іноземних мов, завдяки якому учні і вчителі гімназії мають доступ до сучасних підручників, художньої та методичної літератури, сучасних технічних засобів навчання (комп’ютер з Інтернетом, телевізор, відео, CD-плеєр, копіювальна техніка).

/Files/images/mnau/Орли.png

З прибуттям Орлі Кайнер у гімназію, життя в нашому колективі набуло нового відтінку. Незважаючи на те, що вона була досить молода, Орлі прекрасно розбиралася в людях. Вона побудувала чудові стосунки з українськими колегами і дітьми.
Маючи здібності до вивчення мов, за порівняно короткий проміжок часу, і з явною легкістю, Орлі опанувала розмовну російську мову. Вона прекрасно декламувала вірші Пушкіна О.С., також вона грала на скрипці і готувала українські страви.
Орлі Кайнер внесла свіжий педагогічний струмінь у навчальний процес. Діти вчили пісні, писали вірші, розробляли творчі проекти, видавали шкільну газету англійською мовою, готували американські страви. Під час перебування Орлі в нашій гімназії ми вчилися один у одного. Орлі допомогла значно поповнити бібліотеку ресурсного центру іноземних мов художньою та довідковою літературою, відео матеріалами, що дало змогу дітям більше читати і дивитись фільми англійською мовою.
Орлі допомогла створити Прес центр, в якому учні випускають шкільну газету “Гімназійна родина” та центр “Здоров’я”, в який приходять діти, об’єднані однією метою - бути здоровими і навчити цьому інших.
Це людина, яка дійсно отримувала задоволення від викладання.

/Files/images/mnau/2.jpg

Іщенко Вадим Павлович народився 10 січня 1974 року в м. Вознесенську Миколаївської області.З

вересня 1981 року по липень 1991 року навчався у середній школі №1, де одержав атестат про середню

освіту.У липні 1991 року вступив до Полтавського кооперативного інституту, який закінчив у 1995