• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Співпраця з Гете-Інститутом – запорука успіху в майбутньому

Співпраця з Гете-Інститутом – запорука успіху в майбутньому

2014-12-03

Співпраця з Гете-Інститутом – запорука успіху в майбутньому

Уміння спілкуватися іноземними мовами в наш час стає не просто необхідністю, а нагальною потребою. Якщо ви володієте однією, а ще краще двома іноземними мовами, маєте бажання та трохи грошей, ви можете поїхати до будь-якої країни світу, отримати гарну освіту, і, нарешті, роботу з гідною зарплатнею та знайти нових друзів.

Той факт, що англійська вже давно стала мовою міжнародного спілкування аж ніяк не применшує роль німецької мови - однієї з найбільш вживаних мов у Європі. Вона є офіційною в Німеччині, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейні, Люксембурзі. Мені як вчителю, в першу чергу, німецької мови дуже прикро чути висловлювання про непотрібність вивчення німецької мови як другої іноземної.

Саме важливості вивчення німецької мови та можливостям, що відкриваються для тих, хто володіє нею на достатньому і високому рівнях і був присвячений семінар, який проводився 22-23 листопада в місті Миколаєві за ініціативою Миколаївського обласного інституту післядипломної освіти із залученням модераторів Гете-Інституту для вчителів, що викладають німецьку мову в Миколаївській області. Мені, як молодому вчителю, було дуже приємно, цікаво і, головне, корисно бути на такому заході, адже семінар проходив на дуже високому рівні, вчителі мали змогу 2 дні спілкуватися німецькою мовою, обмінюватися досвідом у викладанні німецької мови, а також дізнатися про можливості, які відкриває Гете-Інститут для всіх бажаючих навчатись, подорожувати, жити і працювати в німецькомовних країнах.

Вже протягом вже багатьох років Гете-Інститут зарекомендував себе як дуже серйозна організація, сертифікати якої високо цінують у всьому світі. У багатьох країнах вони є доказом офіційного підтвердження володіння мовою на рівні, достатньому для навчання або працевлаштування.

Зовсім неважливо, учень ти чи доросла людина, всі ви маєте можливість взяти участь в іспитах, що проводить Гете-Інститут для отримання сертифікату певного рівня відповідно Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти від найнижчих, який отримують учні А1-А2, середніх В1-В2, що дає право безкоштовно навчатись і отримувати міжнародні дипломи, що визнаються у всьому світі, у ВНЗ країн, де німецька мова є офіційною та до найвищих С1-С2, що дає право офіційно влаштуватися на роботу в німецькомовних країнах. З більш детальною інформацією ви можете ознайомитися на сайті www.goethe.de/Ukraine.

І, наостанок, хочеться висловити подяку управлінню освіти Вознесенської міської ради, який надав мені можливість взяти участь у семінарі, модератору Гете-Інституту Маринюк Вікторії – вчителю німецької мови з міста Одеси за високий рівень проведення семінару та МОІППО за організацію заходу.

Я дізнався багато цікавого і корисного для роботи в школі, тож і надалі докладатиму чималих зусиль, щоб наші діти почувалися впевнено як за кордоном, так і вдома спілкуючись з іноземними гостями та друзями не тільки англійською, а й німецькою мовами. Адже, недарма у свій час великий німецький письменник і мислитель Йоганн Вольфганг Гете сказав: «Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти і є людина».

Варзацький В.В., учитель німецької та англійської мови

/Files/images/inf/Фото Варзацький (1).jpg/Files/images/inf/Фото Варзацький (2).jpg/Files/images/inf/Фото Варзацький (3).jpg

Кiлькiсть переглядiв: 70