Тиждень фізики

2014-12-15

З 15 по 19 грудня в нашій школі пройшов тиждень фізики. Тиждень був насичений, вчителі працювали разом з учнями пліч-о-пліч. Учні, які ще не вивчали фізику, а саме діти 1-3 гімназійних класів, отримали стимул для подальшого вивчення цієї цікавої науки.
Тиждень виявився багатим на події. Гімназисти сумлінно працювали. Вони зробили цікаві повідомлення у вигляді стінгазет. Учні 5-М класу влаштовували дітлахам ‘’ Годину цікавої фізики ‘’ під час якої експериментально продемонстрували присутнім усю красу цієї науки. Для наймолодших учнів старшокласники підготували казку на тему ‘’ Теплопровідність ‘’. Ця фізична казка викликала багато позитивних вражень, особливо для маленьких гімназистів, яким дуже сподобалось працювати зі старшими учнями.
У середу проходив фізичний бій між учнями 9-х класів. Усі показали себе досить добре, взяли активну участь й продемонстрували ґрунтовні знання.
У п’ятницю відбулися вікторини та фізичні бої під назвою ‘’ Веселі козаченьки ‘’. Боротьба була запеклою, але все ж таки у кожному класі була своя команда переможців.
Підведемо підсумки: тиждень фізики пройшов на вищому рівні, треба висловити велику вдячність вчителю фізики П’яновій Олені Олександрівні , яка сама організувала усі заходи. Ми сподіваємося , що кожна дитина , яка перебувала хоч на одному з уроків, для себе дізналась хоч щось нове. Маємо велику надію, що після наших уроків діти сумлінно будуть вчити фізику, тому що фізика навколо нас , а ми - це фізика.