Свято у шкільній родині

2015-03-17

У березні учні 1(5)–Г класу Вознесенської гімназії №1 зібрали в приміщенні рідної школи найдорожчих людей з нагоди святкування родинного свята! На свято охоче прийшли мами, бабусі, сестри, тітоньки, подруги та татусі з братиками. Тож, вся шкільна родина була в зборі та налаштувалась на святковий концерт.

До свята всі учні класу готувались дуже старанно, відповідально та заздалегідь. І ось цей день настав! Діти дуже гарно декламували вірші, співали мелодійні пісні, читали гуморески, представляли дотепні сценки,готували привітальні листівки, танцювали спортивні та східні танці, грали на музичних інструментах. Особливо душевними були пісні у виконанні хлопців, від яких у багатьох на очах бриніли сльози… Звісно на святі було і багато сміху, особливо від чудових гуморесок та дотепних сценок.

Наприкінці свята всі мами отримали від дітей подарунки. Чоловіча половина класу не оминула увагою дівчаток та класного керівника і також подарували їм подарунки. Проте найкращими привітаннями до свята стали щирі побажання міцного здоров’я, щастя, любові, добробуту і талановиті виступи на будь-який смак. Святковий концерт добігав кінця, вражень було чимало, всі були задоволені та щасливі. Свято у шкільній родині було чудове!