Мітинг до Дня пам'яті та примирення

2015-05-08

8 травня у парку імені Т.Шевченка за участю учнів Вознесенської гімназії №1 відбувся мітинг, присвячений 70-й річниці перемоги над нацизмом та 70-й річниці завершення Другої світової війни. Вшанувати пам’ять загиблих ветеранів цього дня прийшли міський голова Луков В.Д., начальник Управління освіти Кисільова С.В., головний спеціаліст Управління освіти з питань виховної роботи та позашкільної освіти Крючкова С.О., депутат міської ради та директор гімназії Нечипорук І.М., учні та вчителі гімназії.Головними учасниками цього дійства, звичайно ж, були ветеран Великої Вітчизняної війни Носов В.С. та учасники АТО: Цвігун А.Т., Стрілець О.В., Вакарчук О.О.

Символом пам‘яті тих, хто загинув під час Другої світової війни, у багатьох країнах Європи став червоний мак. Саме тому, підтримуючи таку ініціативу, учні гімназії власноруч виготовили «маки пам‘яті», які майоріли «на серцях» присутніх на мітингу в День пам‘яті та примирення.

Урочисто й зворушливо пройшов мітинг. До підніжжя пам’ятника лягли букети квітів та гірлянда слави. Віддаючи данину пам’яті, всі присутні схилили голови в урочистій хвилині мовчання.

Після закінчення заходу ветеран ВВв Носов В.С. та учасники АТО були запрошені на Уроки мужності.