Суботник у Вознесенській гімназії

2015-04-25

17 та 25 квітня в рамках Всесвітнього Дня Землі у Вознесенській гімназії відбулись суботники з благоустрою території. У суботниках взяли участь учні 1 - 11 класів, класні керівники та працівники школи.

Учні гімназії 6-М, 7-П та 7-М класу разом із класними керівниками Липитенко Т.Ю., Стратієнко Н.П. та П'яновою О.О. долучились до проекту "Приєднайся до Дня довкілля - посади вишню - окрасу рідної землі". Гімназисти висади 60 вишень на березі річки Мертвовод.

1-Г клас зі своїм класним керівником Горбачовою Л.В. продовжували працювати над проектом "Кожна краплина має значення".

Також гімназія взяла участь у Всеукраїнській акції "Зробимо Україну чистою", де учні працювали на території гімназії та у парку імені Т.Г. Шевченка. Учні 1-А (Савенко А.О.) 3-Г (Ткач Т.В.), 2-Г (Оліярник Т.М.), 3-А (Рейш В.Л.), 5-М (Поліщук Л.Л.), 2-А (Замостяник С.Г.) класів прибирали та саджали квіти на клумбах, робили окрасу рідної школи та рідного міста. Учні 6-Г, 5-Г, 4-Г ,4-М, 7-Г разом із класними керівниками Денисюк О.М., Карпікова Л.О., Семерня Г.Є., Чебану Н.М. приєдналися до цієї екологічної акції.

У результаті було впорядковано пришкільний парк, квіткові клумби, внутрішнє подвір'я, прибрано територію біля центрального входу та навколо приміщення школи, берег річки Мертвовод.

Дякуємо всім за працю!

Кiлькiсть переглядiв: 77