Випуск 2015

2015-05-30

30 травня Вознесенська гімназія №1 відкрила свої ворота аби відправити у доросле життя ще одне покоління юних юристів, журналістів, артистів, механіків, інженерів, перекладачів, лікарів тощо. Нову надію сучасної України. Випускний, що продовжувався більше двох годин, захопив свою чисельну глядацьку аудиторію танцями та співами. Творчими виявилися навіть батьки випускників, що подарували своїм дітям пісню власного виконання. Свято виявилося живе, наповнене, яскраве, одним словом - справжнє. Дотримувалися як старі традиції, так і впроваджувалися нові. Так наприклад, була введена кольорова тематика: увесь шкільний двір майорів у фіолетово-білих відтінках. Дякуючи ініціативним випускникам, батьківським колективам випускних класів, адміністрації школи та, особливо, педагогу-орагнізатору Оліярник Тетяні Миколаївні, усі залишилися задоволеними та сповненими лише позитивними враженнями, а ми протягом усього життя згадуватимемо цю дату, 30 травня 2015 року, із приємним щемом всередині!

Випускниця 7(11)-Г класу

Карпенко Віолетта