День відкритих дверей «Гімназія скликає друзів»

2015-05-20

20 травня у нашому закладі відбувся день відкритих дверей «Гімназія скликає друзів», в рамках якого пройшло багато цікавих заходів, які стали символічним звітом колективу гімназії про роботу у 2014-2015 н.р.. Розпочався день урочистою лінійкою, де були нагороджені учні, вчителі та батьки, які протягом року були найактивнішими та досягли найбільш високих результатів у роботі з різних напрямків. Після лінійки до уваги всіх присутніх відбувся концерт «Гімназія має талант», в ході якого гімназисти дарували своє мистецтво присутнім. У ході відкритого засідання шкільного Євроклубу «Viktory» учасники представили звіт про роботу за 2014-2015 н.р. та продемонстрували виступ, що був представлений на участь у міському фестивалі «Збудуємо Європу у своєму місці». Бібліотекар Шевченко Л.І. провела показовий бібліотечний урок, родзинкою якого стало творче спілкування з письменницею Вознесенська Галиною Петрівною Литвиновою. Учитель образотворчого мистецтва Малючкова О.Ф. разом з творчою групою гімназистів продемонстрували усім бажаючим майстер-клас з орігамі. Психолог Семерня Г.Є. залучила усіх бажаючих до участі у психологічному тренінгу. Гімназисти, що активно займаються науково-дослідною діяльністю продемонстрували свої досягнення у ході науково-практичної конференції Шкільного наукового товариства. Найбільш приємним було те, що до участі у конференції долучилися найменші гімназисти – учні 1-х класів, які теж представили свої дослідницькі роботи. Протягом дня у коридорах гімназії працювала виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Зі скарбниці гімназійної родини», підготовлена силами учнів, батьків та класних керівників.