• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • НІ, НЕ БУЛО СУМУ, ПРОСТО ПРОВОДЖАЛИ ЛІТО…

НІ, НЕ БУЛО СУМУ, ПРОСТО ПРОВОДЖАЛИ ЛІТО…

2015-09-07

Перефразуючи відоме прислів’я, можна сміливо сказати: «Хто як відпочиває, той так і працює». Тепер ми це точно знаємо. Учні та батьки 3(7)-А класу Вознесенської гімназії № 1, разом з класним (в усіх розуміннях) керівником Замостяник Серафімою Григорівною, вирішили влаштувати свято «Проводи літа».

Як досвідченні туристи, ми зібралися 29 серпня на березі нашого мальовничого Південного Бугу. За допомогою 2-х човнів весь наш дружній колектив був переправлений на інший берег річки, де і отаборилися.

В першу чергу на галявині було встановлено прапор України. Потім розташували знаряддя для ігор: повішали канатну драбину, закріпили «тарзанку», визначили майданчик для гри в бадмінтон.

Поки батьки займалися вогнищем та підготовкою продуктів для обіду, діти, розташувавшись на галявині на килимках, по черзі розповідали всім про проведене літо. Та не просто розповідали, а ще кожен мав надати в якості доказу символ свого літа. Чого тільки не було у цих розповідях! І мушлі були, на додачу до розповіді про море, і камінці морські на згадку. А малюнки які яскраві та змістовні!

Юшку варили всім класом. Ох і знатна та смачнюча була юшка з риби! Картопельки насмажили, з ковбасками (українськими, а як же).

Потім були і катання на човниках, і купання-пірнання, і ігри рухливі. А на десерт – соковиті кавуни!

Додому поверталися втомлені та щасливі. З посмішками на вдоволених обличчях.

Попрощалися з літом, тепер з новими силами, натхненням та жагою до знань – до школи! Привіт, осінь!

/Files/images/pyatnadtsatyiy/рг.jpg/Files/images/pyatnadtsatyiy/5.jpg/Files/images/pyatnadtsatyiy/ои.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 64