Осінній вернісаж

2015-09-25

Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю краси природи. Цього року 25 вересня у нашій гімназії відбулася традиційна виставка-конкурс «Осінній вернісаж».

Це одне з найулюбленіших свят у школі, адже діти з нетерпінням чекають можливості виявити свої творчі здібності та виконати різноманітні композиції осінньої тематики.

Приємно відзначити, що учні 1 (5) -7 (11) класів виявили неабиякий творчий підхід, вишуканий смак та фантазію при створенні своїх робіт.

Нікого не залишили байдужим чудові букети з елементами художнього оформлення, квітково-фруктові композиції, прикрашені дарами осені, зокрема, пожовклим листям. Деякі роботи учнів старшої школи сповнені глибоким символічним змістом, інші – тонким гумором, притаманним лише творчій душі дитини. Переможцями і призерами стали :

І місце – 1(5) А клас (кл. керівник П'янова О.О.) та 1 (5) Г клас (кл. керівник Ратушна Т.В.)

ІІ місце – 5 (9) М клас (композиція «Осіння красуння») .(класний керівник Семерня Г.Є.)

ІІІ місце2(6) Г клас (кл. керівник Горбачова Л.В.), 3 (7) А кл. (Замостяник С.Г.), 7 (11) М кл. (Липитенко Т.Ю.), 3 (7) Г кл. (Оліярник Т.М.), 7 911) Г кл. (Денисюк О.М.), 5 (9) Г кл. (Савенко О.О.)

Ми любимо осінь за яскраві барви природи та довгоочікувані зустрічі з друзями, за лісні галявини повні грибів, стиглі плоди у садах та трохи сумний дощ за вікном. Золотокоса осінь приносить нам чимало сюрпризів. Ми віримо в те, що наша виставка-конкурс «Осінній вернісаж» зігріла всіх теплими промінцями дитячих сердець.

Дякуємо нашим юним митцям та чекаємо нових шедеврів наступного року!