Свято Наума

2016-01-15

15 січня в міському будинку культури відбувся традиційний захід Свято Наума, в ході якого були нагороджені учні, що стали призерами міського етапу олімпіад та тали слухачами т/в МАН у 2015 року. Не без гордощів повідомляємо, що в цьому році аж 43 учні гімназії знань з різних предметів. Приємно зазначити, що гімназисти не тільки показали свій неабиякий інтелектуальний потенціал, а й були активними учасниками концертної програми. До нагородження також були запрошені учасники міського етап конкурсу «Вчитель року – 2016» (грамотою управляння освіти був нагороджений Ільясов О.Р. за ІІ місце в номінації «Історія»). Педагогічний колектив гімназії був нагороджений грамотою управління освіти за І місце за підсумками ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.