Заходи щодо вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

2016-02-19

«Їх подвиг у серцях людей не згас! Ми завжди пам’ятатимемо про Вас!»

Під таким гаслом 19-20 лютого у Вознесенській гімназії №1 було організовано ряд заходів щодо вшанування пам'яті про Героїв Небесної Сотні.

- 19 лютого 2016 року відбулась лінійка-реквієм (із покладанням квітів до стели героїв Небесної Сотні) про відзначення другої річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні

- Класні керівники 1(5) -7(11) класів провели Урок мужності «Герої не вмирають» (із запрошенням учасника АТО Корецького Віталія)

- Вчитель образотворчого мистецтва Малючкова О.Ф. організувала виставку малюнків учнів 2-3-х класів про відзначення другої річниці пам’яті Героїв Небесної Сотні.

- Директор гімназії І.М. Нечипорук, класний керівник Савенко А.О. та учні 2(6) а класу взяли участь в Пам’ятному Віче, яке відбулось 20 лютого біля стели Героїв Небесної Сотні.