"Кожна краплина має значення" (керівник - Горбачова Л. В.)

2013-09-09

/Files/images/Суботник 010.JPG

7 вересня за ініціативи та з участю міського голови Лукова В. Д. під керівництвом адміністрації гімназії учні гімназії разом зі своїми батьками взяли участь у черговому суботнику з благоустрою території на березі річки Мертвовод. Ця робота проходила в рамках Всеукраїнського проекту "Кожна краплина має значення" (керівник - Горбачова Л. В.), метою якого є відновлення існуючих джерел, створення зони відпочинку, що сприятиме зменшенню забрудненості самих джерел, забезпечить постійний догляд за ними та підвищить довговічність їх існування. Перед завзятим колективом стояло завдання, яке треба було виконати якнайкраще, адже тільки так можуть працювати гімназисти.

Завзято й наполегливо учні разом з батьками прибирали сміття, носили землю, висаджували дерева.

Ця колективна праця на свіжому повітрі ще більше згуртувала нашу гімназійну родину, принесла задоволення і радість. Тільки спільні справи, взаємодія та порозуміння дозволяють гімназистам досягати високих результатів у навчанні, трудовій діяльності та в творчих конкурсах.

Найбільш завзятими у цій роботі виявилися учні: Телетник Олег, Рубаний Яровлав, Шапаренко Яна, Марфенко Крістіна, Гайченко Валентина, Семеж-Селюта Олег, Бабаєв Владислав, Штефан Дар'я, Ткач Вікторія, Махов Юрій, Рудаков Владислав, Яровий Андрій, Попв Волоодимир, Анісімов Дмитро, Карпа Олександр, Алмаші Янош, Алмаші Яна, Родюк Іван, Рибінська Златослава, Дроздова Марина, Домарєв Владислав, Домарєва Олена, Луков Дмитро, Липитенко Максим, Ісупов Олексій, Ярема Владислав, Солодкий Марк, Бонакер Олександр, Феняк Дмитро, Савескул Олег, Василевич Артем, Арабєжа Анастасія, Дубняк Богдан.

Також хочеться висловити слова щирої вдячності батькам, які беруть активну участь у бурхливому гімназійному житті. Спасибі вам, шановні батьки: Харченко В.С., Кахнич В.Д., Костенко Д.М., Марфенко В.М., Махов А.Л., Коробченко В.М., Анісімов Ю.В., Фролов І.В., Алмаші Ф.Я., Батарейний В.М., Родюк І.В., Домарєв В.Ю., Столярчук І.М., Столярчук Л.М..