• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Гімназисти – переможці XIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа

Гімназисти – переможці XIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа

2016-04-29

29 квітня в Палаці творчості учнів міста Миколаєва відбулася урочиста церемонія нагородження переможців ХIX Міжнародного конкурсу шкільних медіа. Більше 200 юнкорів із різних областей України та інших країн прибули на церемонію, щоб отримати нагороди за кращі друковані газети, кращі матеріали на тему євроінтеграції України, а також за кращі фото, радіо- і телерепортажі. Всього на конкурс було подано 1894 роботи.

Для нашого закладу це вже не перша участь у Міжнародному конкурсі шкільних медіа, але все така ж результативна. У рамках нагородження переможців XІХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа газета «Гімназійна родина» Вознесенської гімназії №1 визнана кращою у номінації «Висвітлення міжнародної співпраці України в шкільних медіа» (за підтримки Міністерства закордонних справ України). Диплом переможця та ряд цінних призів були вручені представникам редакційної колегії: Ісупову О. Волошину О., Ніколаєнко С., Царану М. та Яремі В. Керівник юних журналістів - заступник директора з виховної роботи Кузьмук О.Ю.

У рамках проведення XІХ Міжнародного конкурсу шкільних медіа делегація нашого навчального закладу відвідала ряд корисних та цікавих майстер-класів та заслухала актуальні доповіді. Відбулася зустріч юнкорів з головою Миколаївської облдержадміністрації – Меріковим Вадимом та головою Миколаївської обласної ради – Москаленко Вікторією, з міським головою м. Миколаєва Сєнкевичем Олександром та Головним консультантом Головного департаменту Адміністрації Президента України, секретарем Національної спілки журналістів України, кандидатом наук з державного управління Бухтатим Олександром.Також учні гімназії відвідали практичний семінар «Сайт Google, як інтегратор діяльності, практичні рекомендації щодо створення сайту-портфоліо учня на платформі сайтів Google», який проводила лідер спільноти Google Education Group «Навчаємося з Google», тренер – Букач Антоніна.

Переможці приїхали на церемонію вручення на лімузинах, пройшли по червоній доріжці та дали інтерв’ю в прямому ефірі ТК ТАК ТV.

Насичений день конкурсу став великим емоційним та творчим поштовхом для всіх учасників заходу. Нові ідеї, креативні підходи, цікаві заходи надихнули нас на ще активнішу роботу над газетою «Гімназійна родина» .

Директор Вознесенської гімназії №1

Нечипорук І.М.

ФОТОГРАФІЇ

Кiлькiсть переглядiв: 69