Гімназія скликає друзів

2016-05-23

ГІМНАЗІЯ - НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ!

Діти, школа, вчителі, батьки…Слова всім відомі і знайомі. Але в кожного свої спогади, емоції, почуття викликають вони. Найчастіше — це дитинство, сміх, радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята, походи... Школа... Це майстерня, де формується думка підростаючого покоління, треба міцно тримати її, якщо не хочеш випустити з рук майбутнє.

19 травня традиційно у Вознесенській гімназії № 1 відбувся День відкритих дверей - «Гімназія скликає друзів». Цей захід співпав зі святом нашої країни - День вишиванки. Святковим настроєм була пронизана атмосфера цього дня у гімназії, у цей день кожен гімназист та вчитель одягнув вишиванку. Трепетно було спостерігати і усвідомлювати, що ми - справжні українці, і це горде звання з честю пронесемо крізь усі незгоди.

Ці свята поєдналися ще з однією приємною подією – урочистим відкриттямсцени на подвір’ї гімназії, яку збудували за спонсорські кошти та кошти за збір макулатури. Директор гімназії І.М. Нечипорук та учні, які зібрали найбільшу кількість сировини Царан М. та Герасименко Р. перерізали стрічку під час урочистої церемонії та привітали всіх присутніх з історичною подією закладу.

Після відкриття сцени відбулась урочиста лінійка, на якій було підведено підсумки, оголошено результати олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, які проводились впродовж 2015-2016 навчального року. Радує, що гімназисти посіли 57 призових місць в міських предметних олімпіадах; 10 призових місць на рівні області; 1 учасник Всеукраїнського етапу олімпіад; 4 призери обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН; 10 учнів - слухачі МАН м. Миколаєва; 69 призових місць у міських інтелектуальних і творчих конкурсах; 5 призерів обласних інтелектуальних і творчих конкурсів; 2 фіналіста та один переможець Міжнародної програми «Flex» по обміну лідерами з США; І місце з баскетболу на рівні міста та ІІ на рівні області; І місце - з футболу; І місце - з волейболу; ІІ місце в міський змаганнях з плавання; ІІ місце на рівні міста - з легкої атлетики серед юнаків; ІІ місце - у змаганнях «Козацький гарт»; І місця - у змаганнях з шахів та настільного тенісу.

Справжньою родзинкою Дня відкритих дверей стала концертна програма для батьків та гостей «Гімназія має талант» - шоу, яке запалює нові «зірочки» на творчому небосхилі. Підготувала такий захід педагог-організатор Оліярник Т.М.. Учні (Прокопенко В., Шкепу Д., Роторян Є., Стрельникова В., Синельников А., Жеженко Є., Ткаченко А., Гришина Г., Коробченко А., Сєвєрова К., Спільник А., Ковальчук А., Ткач М., Сафтенко Д. та учні 3-Г класу, Глушаченко Б. та Абаза О.(учень ЗОШ №10), Іванов А., Малюта О., вокальний гурт "Сенсація" під керівництвом Тимкович Т.І.) мали змогу показати свої вокальні, хореографічні здібності та вміння грати на музичних інструментах. Свято було справжнім захоплюючим дійством для учнів, вчителів, батьків і гостей гімназії. Виступи гімназистів були справді «зірковими», дуже оригінальними, веселими, жоден із них не був схожий на інший! Учні передавали всю свою позитивну енергію залу, який щоразу вибухав гучними оплесками.

Одним із найважливіших засобів розвитку творчої активності дитини є театральна діяльність, адже вона створює умови для спільних переживань, виявляє інтерес до органічної, природної активності дітей, підсилює образно-емоційне сприйняття мистецтва і всього навколишнього світу, сприяє інтелектуальному розвитку дитини і самовираженню в цілому. Так, за участі учнів 1-Г класу під керівництвом класного керівника Ратушної Т.В. відбулося театралізоване дійство – вистава української народної казки «Ріпка».

Бібліотекар Шевченко Л.І. провела у 2-Г класі бібліотечний урок на тему "Мандрівка сторінками літератури", на якому учні мали змогу поринути у світ літератури. Урок пройшов цікаво, учні розв’язували кросворд, відгадували питання вікторини, а на завершення переглянули мультиплікаційний фільм. Практичний психолог Семерня Г.Є. провела у 3(7) А класі комплекс корекційно-розважальних ігор та вправ на розвиток пізнавальних процесів.

Вчителі інформатики Савенко А.О. та Ворфоломєєва О.С. у 4(8) П класі провели майстер - клас із комп'ютерної графіки, під час якого розповіли гімназистам про особливості ілюстрування, інструменти для їх втілення та побудову ідеї зображення, а також навчили учасників створювати ілюстрації за допомогою комп'ютерної графіки.

Відбувся майстер-клас під керівництвом Малючкової О. Ф. Учні мали можливість ознайомитися з прийомами живопису мазком. Також вкотре пройшов майстер-клас по виготовленню ляльки Тільди, який провела Бурлакова С.П. (мама учня 4(8) Г класу Бурлакова Б.) для учнів 1(5) А та 4(8) Г класів. Діти навчилися виробляти ляльки та отримали масу задоволень від проведеного майстер-класу.

Гринник А. (учениця 6 (10) М кл.) та Кліменко Н. (учениця 5 (9) М кл.) провели для учнів 1(5)- 2(6) класів майстер-клас із хореографії, на якому продемонстрували вправи для розвитку гнучкості, координації та музикальності виконання рухів.

Протягом святкового дня працювала виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Зі скарбниці гімназійної родини», де всі мали змогу ознайомитись із креативністю гімназистів.

Завершився День відкритих дверей підсумковою науково-практичною конференцією Шкільного наукового товариства, де гімназисти представляли власні дослідження, що були напрацьовані протягом навчального року. Така робота сприяє формуванню навичок дослідництва та розвитку умінь проводити дослідження, аналізувати зібрані дані, оформлювати та узагальнювати результати, готувати презентації та презентувати власні роботи.

Адміністрація висловлює щиру подяку усьому колективу гімназії: вчителям, батькам, учням, техперсоналу за співпрацю і взаєморозуміння, тільки завдяки цьому ми досягаємо спільної мети.

Директор Вознесенської гімназії №1

Нечипорук І.М.

Фотографії

Кiлькiсть переглядiв: 89