Випускний

2016-05-28

28 травня Вознесенська гімназія №1 відкрила свої ворота аби відправити у доросле життя ще одне покоління юних юристів, журналістів, артистів, механіків, інженерів, перекладачів, лікарів тощо. Нову надію сучасної України. Випускний, що продовжувався більше двох годин, захопив свою чисельну глядацьку аудиторію танцями та співами. Творчими виявилися також батьки та класні керівники випускників Липитенко Т.Ю. та Денисюк О.М., що подарували своїм дітям пісню власного виконання (7М клас) та танець (7Г клас). Свято виявилося живе, наповнене, яскраве, одним словом - справжнє. Дотримувалися як старі традиції, так і впроваджувалися нові. Дякуючи ініціативним випускникам, батьківським колективам випускних класів, адміністрації школи та педагогу-організатору Оліярник Тетяні Миколаївні, усі залишилися задоволеними та сповненими лише позитивними враженнями, а випускники протягом усього життя згадуватимуть цю дату, 28 травня 2016 року, із приємним щемом всередині!

Фотографії