Найчисельніший в історії України урок англійської мови

2016-05-28

28 травня 2016 року в Україні пройшов найчисельніший в історії України урок англійської мови, метою якого є спроба перевершити існуючий світовий рекорд Книги рекордів Гіннеса. У цей день учні гімназії, незважаючи на примхи погоди, виявили свою активну громадську позицію та взяли участь у інтерактивному уроці англійської мови, який для усіх присутніх провела вчитель гімназії Ткач Тетяна Василівна. Урок тривав 35 хвилин, за цей час учні встигли вивчити кілька десятків простих слів.

Поки що рекордсменом із масового вивчення англійської мови є Німеччина. Рекорд встановили 10 років тому - там одночасно вчилися понад 6 тисяч людей. У нас планували зібрати до 9-ти тисяч українців. Чи вдалося встановити новий світовий рекорд, комісія підрахує і визначить упродовж місяця.

Дякуємо усім за участь та сподіваємося, що спроба встановлення рекорду була вдалою!

/Files/images/berezen/1 - рек.JPG/Files/images/berezen/1 - рекорд.JPG