ЮНІ НАУКОВЦІ

2017-01-27

/Files/images/admnvstratsya/ejqURe5MMtM.jpg
Сьогодні у Вознесенській гімназії №1 відбулася науково-практична конференція гімназистів, які є учнями Малої академії наук України у 2016/2017 н.р..
Всі представлені учнівські науково-дослідницькі робити були проблемно- пошукового характеру, які відповідали віковим інтересам та пізнавальним можливостям самих учнів. Свідчили про обізнаність учасників конкурсу щодо сучасного стану галузі дослідження, опанування ними методики експерименту.
Захаров Микита, учень 7(11)-М класу, відділення «Інформатика», захистив роботу «Розробка гри з елементами програмування». Микита написав програму комп’ютерної гри з елементами програмування, яка дає можливість учням засвоїти знання отримані під час уроку інформатики.
Ніколаєнко Сергій, учень 7(11)-М класу, відділення «Математика», провів дослідження щодо розв’язку логічних задач та захистив роботу на тему: «Деякі способи розв’язання логічних задач, пов’язані з перебором можливих варіантів». Вивчаючи та досліджуючи математичні рівняння, Мартиненко Андрій, учень 7(11)-М класу, відділення «Математика», написав та захистив дослідницьку роботу «Діофантові рівняння другого степеня»
Журі, у складі: Шишкіної О.І., Чехратової Т.А - методистів МНМЦ та Рибінської А.М., заступника директора гімназії №1, під час конференції надали юним науковцям поради та рекомендації щодо захисту робіт на обласному рівні.
Дякуємо за підготовку юних математиків науковому керівнику, вчителю математики Романенко Світлані Віталіївні.
Бажаємо перемоги нашим науковцям 9 лютого 2017 року на Обласному етапі захисту робіт МАН.