Конференція ШНТ

2013-11-20

/Files/images/konferentsya_shnt/SAM_1330 - копия.JPG

/Files/images/SAM_1344.JPGВ сучасному світі зростає роль науково-дослідницької діяльності. Сучасна наука є не лише основною формою пізнання природи й суспільства, що забезпечує людину науковими знаннями, а й найважливішим інструментом її життєдіяльності. Саме тому в гімназії велика увага належить організації науково-дослідної роботи. З метою поширення досвіду учнів, які долучилися до такої роботи, залучення гімназистів до процесу наукових досліджень 14 листопада у гімназії відбулася установча конференція для слухачів курсів шкільного наукового товариства. Розпочала роботу конференції директор гімназії І.М. Нечипорук, яка ознайомила присутніх з історією створення, метою та завданнями ШНТ у гімназії.Зособливостями написання науково-дослідницьких робіт з окремих циклів предметів присутніх ознайомили вчителі – керівники секцій: П’янова О.О,Чебану Н.М., Денисюк О.М. З роллю науково-дослідної роботи в умовах навчаннях у вищому навчальному закладів гімназистів ознайомила почесна гостя Шевченко Ірина Вікторівна, кандидат пед.. наук, доцент кафедри англійської мови МДУ ім.. В.О.Сухомлинського.Ірина Вікторівна розповіла гімназистам про важливість роботи над власними дослідженнями ще в умовах школи, пояснила, які вимоги висуваються у вузі до курсових робіт.

В рамках практичної частини конференції свої дослідницькі роботи представили гімназисти: Бебкевич Катерина (7-Г клас) «Фенологічні спостереження як складова моніторингу зміни клімату»; Чепурний Микита, учень 6-Г класу - «Бузьке козацьке військо», Микита також розповів про участь їх дослідницький робіт у Всеукраїнській експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»; робота Гончаренка Антона, учня 7-М класу на тему «Розвиток агропромислових підприємств Миколаївської області» в минулому році була представлена на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН в м.Миколаєві.

Підсумком роботи конференції стало затвердження тем науково-дослідницьких робіт, які обрали учні разом з вчителями-керівниками секцій. Заступник директора з НВР Руденко О.М. побажала творчих звершень та плідної роботи над власними дослідженнями.