ВИШИВАНКОВА ХОДА ДЛЯ ВИПУСКНИКІ

2017-05-26

/Files/images/a/18664365_827151457460879_3623491773841224276_n.jpg

Яскравим продовженням шкільного свята Останнього дзвоника у Вознесенську стала вишиванкова хода за участі випускників 4-х, 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл міста Вознесенська. Хода розпочалась з площі Центральної і завершилась у парку Січової Слави. На літньому майданчику парку випускників зустріли і привітали: міський голова Віталій Луков, начальник Управління освіти ВМР Світлана Кисільова, почесні гості міста – підполковник, екс-командир батальйону «Фенікс», учасник бойових дій Семен Колейник, директор музею м. Радомско (Польща) Зугма Кжестоф Джерзі та заступник міського голови м. Зугдіді (Грузія) Есартія Нукрі. Вони побажали випускникам міцного здоров’я, сил та наснаги на шляху у доросле життя. Випускникам, котрі закінчили школу з відзнакою, були вручені пам’ятні подарунки від міської влади.
Святкування останнього дзвоника та 222-ї річниці міста Вознесенська продовжив святковий концерт та розважальна програма для дітей.
Тим часом, біля Вознесенської ротонди проходив міжшкільний батл за участі випускників 4-х та 9-х класів. Всі присутні мали змогу привітати рідне місто з днем народження та написати свої побажання на дошці привітань.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Більше фото...