БЕЗПЕКА ДІТЕЙ – ЗАВДАННЯ ДОРОСЛИХ

2017-11-11

Збереження життя та здоров’я дітей у стінах навчального закладу – прагнення батьків і головне завдання педагогічного колективу. У зв'язку ж зі складною суспільно-політичною ситуацією в країні, бажання максимально убезпечити навчальний заклад є цілком зрозумілим. Нещодавно у гімназії встановлено сучасну якісну систему внутрішнього охоронного відеоспостереження. Таке нововведення допоможе не лише покращити стан безпеки учасників навчально-виховного процесу, а й надасть можливість оперативного реагування у разі виникнення нестандартних ситуацій, сприятиме попередженню протиправних дій, мінімізуватиме можливість пошкодження шкільного майна. Проект реалізовано за фінансової підтримки депутатів Миколаївської обласної ради Крета Юрія та Невеселого Владислава в рамках програми «Моя школа» Фонду громади Вознесенська.