ВЧИТЕЛЬ ГІМНАЗІЇ СТАЛА УЧАСНИЦЕЮ ПРОЕКТУ «GIDELFO»

2017-11-11

Учитель німецької мови Стрельцова Катерина Едуардівна взяла участь у п'ятиденному методико-дидактичному семінарі у рамках спільного проекту Ґете-Інституту і Міністерства освіти і науки України «GIDELFO». Запропоновані теми: «Використання цифрових засобів навчання на заняттях німецької мови та навчання країнознавства: інноваційні підходи у викладанні німецької мови», «Підготовка учнів до іспитів рівня А1-В2» (Goethe-Zertifikat А1 та B2) були цікавими, актуальними і практично значущими. Завдяки участі у семінарі вчитель отримала нові методичні ідеї для проведення сучасного заняття з німецької мови. Цікаві прийоми й матеріали використовуватимуться під час уроків і сприятимуть мотивації учнів до вивчення мови. По завершенню заходів Катерина Едуардівна отримала двомовний сертифікат GIDELFO (Professionelle Qualifizierung von Deutschlehrern), підписаний представниками Міністерства освіти і науки України та Ґете-Інституту в Україні.

Фото Вознесенська гімназія 1.