ГІМНАЗИСТИ – ЗНАВЦІ ШЕВЧЕНКОВОГО СЛОВА

2017-11-17

/Files/images/a1111/23592432_1126142104183720_2816307852149777957_o.jpg

ГІМНАЗИСТИ – ЗНАВЦІ ШЕВЧЕНКОВОГО СЛОВА

11 листопада сім учнів Вознесенської гімназії №1 взяли участь у VIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Конкурс імені Т. Шевченка – це свято рідного слова, можливість перевірити свої знання і сили, відчути власну причетність до великої когорти шанувальників творчості Кобзаря. Гімназисти показали найвищий рівень знань з мови, знання біографії та обізнаність із творчістю Кобзаря. Написали творчі роботи – ліричну сповідь, есе, оповідання,легенди. Вітаємо кращих знавців Шевченкова Слова і вчителів української мови та літератури із перемогою! І місце – Боковая Катерина, 1(5)-Г клас (вчитель Гончаренко Олена Борисівна ), Лисичанська Дар’я, 3(7)-Г клас (вчитель Калініченко Ірина Анатоліївна ), Спільник Ангеліна , 7(11)-Г клас (вчитель Гончаренко Олена Борисівна), ІІ місце – Кисільова Аліна, 2(6)-Г клас (вчитель Гончаренко Олена Борисівна), Жеженко Єлизавета, 4(8)-Г клас (вчитель Кузьмук Олена Юріївна ), Гришина Ганна , 6(10)-Г клас (вчитель Липитенко Тетяна Юхимівна ), ІІІ місце – Левченко Марія, 5(9)-Г клас (вчитель Липитенко Тетяна Юхимівна).
Бажаємо перемоги у обласному етапі VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка нашим призерам: Боковій Катерині, Лисичанській Дар’ї та Спільник Ангеліні!