ЮНІ НАУКОВЦІ ГІМНАЗІЇ

2017-12-26

/Files/images/a1111/25659468_1147689608695636_4175246887659935262_n.jpg

ЮНІ НАУКОВЦІ ГІМНАЗІЇ

«Наука – це те, що навчає нас бути людиною». Г. СковородаІнтеграція України в загальноєвропейський простір потребує розроблення нових напрямів роботи з обдарованими учнями. Однією із форм такої діяльності є залучення талановитих дітей до науково-дослідницької роботи, що дає змогу формувати майбутню наукову еліту ще зі «шкільної лавки». У Вознесенській гімназії №1 наукове товариство учнів діє з 2007 року. Наприкінці І семестру цього навчального року, з метою поширення досвіду учнів, які долучилися до науково-дослідної роботи, відбулася науково-практична конференція секції «Математика» наукового товариства гімназистів. На презентацію робіт завітали гості: методист МНМЦ Чехратова Т.А.; ветеран педагогічної праці, вчитель математики Романенко К.І. та адміністрація гімназії.
Розпочала роботу конференції науковий керівник секції «Математика» Романенко Світлана Віталіївна, яка зазначила, що наукове товариство – це творче об’єднання учнів гімназії, які прагнуть поповнювати, удосконалювати свої знання в галузях наук, розвивати свій інтелектуальний потенціал, розширювати науковий кругозір, набувати вмінь і навичок науково-дослідницької діяльності. До наукових досліджень залучилися найменші учасники – учні 2(6)-А класу, які протягом І семестру працювали над цікавими темами з математики та вперше захищали свої наукові проекти.
«Числа у назвах літературних творів» досліджували Домарєва Олена, Лукова Єлизавета, Листопад Діана. «Мандрівка в історію чисел» відбулася завдяки Пустовому Нікіті та Рожку Владиславу. Бойко Артем та Чебанов Олексій досліджували «Числа в зарубіжних прислів’ях», а про «Числа в українських прислів’ях» розповіли Коваленко Олександра та Ткаченко Олександра. Химерною стежкою «Магія числа 12 та забобони числа 13» усіх присутніх провели юні гіди Андрейченко Анастасія та Романенко Катерина. Радєв Денис із Грачовим Іваном ретельно вивчили тему «Мозаїка чисел у рослинному світі», а Махова Ольга з Агапітовим Андрієм дослідили «Геометричні фігури в архітектурних спорудах».
Підсумком роботи конференції стало вручення «Авторського свідоцтва» усім юним науковцям. Методист МНМЦ Чехратова Т.А. побажала творчих звершень та плідної роботи у подальшому над власними дослідженнями.

Більше фото...

Кiлькiсть переглядiв: 104