ГІМНАЗІЯ ВПЕВНЕНО ТРИМАЄ ПЕРШІСТЬ В ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ

2018-01-18

Завершився ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів. У цьому році 100 учнів Вознесенської гімназії №1 взяли участь у міських олімпіадах із 20 навчальних предметів та посіли 46 призових місць. Відповідно до результату олімпіад за двома показниками: відсоток якості та коефіцієнт успішності - гімназія на І місці серед освітніх закладів міста.

Рекордсменом за кількістю призових місць стала учениця 7(11)-Г класу Спільник Ангеліна, яка на своєму рахунку має 5 перемог: з української мови і літератури, зарубіжної літератури, англійської та німецької мов, історії. На другу позицію (4 призових місця) вийшов учень 6(10)-Г класу Тітімець Артем. Трикратними призерами стали Топор Анастасія (7(11)-М), Сафтенко Дар’я (5(9)-Г), Стрельникова Влада (6(10)-П).

20 гімназистів, як кращі учні міста, протягом січня-лютого 2018 року захищатимуть честь Вознесенська на обласних олімпіадах. Попереду на них чекають численні відрядження, іноді й у зимову негоду, неабияке інтелектуальне й емоційне напруження. Тож бажаємо нашим «зірочкам» впевненості та перемоги на інтелектуальному олімпі.

Розклад обласних олімпіад:

/Files/images/a1111/¦а¦-¦¬¦¦¦¬¦-¦+ ¦Ж¦Ж¦Ж ¦¦TВ¦-¦¬TГ ¦ТTБ¦¦TГ¦¦TА¦-TЧ¦-TБTМ¦¦¦¬TЕ TГTЗ¦-TЦ¦-TБTМ¦¦¦¬TЕ ¦-¦¬TЦ¦-¦¬TЦ¦-¦+-1.jpg