УРОЧИСТА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАГОДИ ЗАПУСКУ ПРОГРАМИ «ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА»

2018-01-31

/Files/images/a1111/27072848_1168655049932425_2188909730960484683_n.jpg

На заході, який відбувся 30 січня в Києві, були присутні представники навчальних закладів, експерти, тренери та партнери Програми. Конференцію відкрили вітальним словом Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України, Уле Т. Горпестад, Посол Норвегії в Україні та виконавчий директор Європейського центру ім. Вергеланда Ана Перона-Ф’єльдстад. Міністр освіти Лілія Гриневич підкреслила важливість співпраці з Центром у реформуванні освітнього процесу в Україні на всіх рівнях. Під час конференції відбувся круглий стіл за участі директорів шкіл-учасниць 1-го і 2-го циклів програми , які поділилися зі своїми новими колегами власним досвідом впровадження демократичних змін у школах. У фіналі відбулося урочисте підписання Декларації про співпрацю програми з новими школами-учасницями. Програма «Демократична школа: підтримка освітніх реформ в Україні» (2018- 2021) спрямована на підтримку системних демократичних реформ шкільної̈ освіти в Україні. Програму реалізовує Європейський центр ім. Вергеланда за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Радою Європи, БО «Центр освітніх ініціатив» та ІСАР «Єднання».