Дім малюка

2013-11-20

/Files/images/DSC_0885.jpg

Ми всі живемо у чудових родинах. Маємо рідних, які про нас піклуються. Але не слід забувати, що в цьому світі є діти, які позбавлені батьківської ласки і турботи. Тому було вирішено відвідати Миколаївський дитячий будинок. Ми ретельно готувалися : збирали іграшки, одяг, кошти. Адже знаємо, що найменша дрібниця може стати корисною. У неділю, 17 листопада, наш 5-Г клас відвідав Дім малюка. На порозі нас зустрічала Інна Миколаївна, старший педагог . Вона привіталася і провела нас у будівлю. Ми навіть не сподівалися, що зустріч буде такою хвилюючою. Було зовсім незрозуміло, як можна було кинути таки гарних маленьких діток віком до чотирьох років. Адже більшість з них - соціальні сироти. Це ті, від яких відмовились батьки або були позбавлені батьківських прав. Деякі діти хворі, не можуть самостійно ходити. Ми дружньо з ними спілкувалися, а малюки приготували для нас невеличкий виступ. Вони розповідали вірші і щиро раділи зустрічі.

У дитячому будинку було чисто і затишно. Все обладнано якнайкраще. Тут і спальні, і кімнати для ігор, масажний кабінет. Кожна дитина має свою шафу для речей. Здається, є все, що потрібно. Тільки нічим не можна замінити мамину ніжність і любов. Коли ми прощалися, деякі діти плакали. І від цього всім ставало сумно. Нам дуже шкода, що є такі будинки, що є байдужі люди, які покидають своїх дітей напризволяще. Але наша справа - благородна. І якщо кожен долучиться до неї, то життя малюків стане яскравішим і радіснішим. Ми закликаємо всіх не бути байдужими. Давайте разом допомагати тим, хто потребує цього найбільше.Павлова Ірина,учениця 5-Г класу Вознесенської гімназії №1