ВЧИТЕЛІ ГІМНАЗІЇ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ПЕДАГОГІЧНУ МАЙСТЕРНІСТЬ

2018-11-08

/Files/images/aa11/45809632_1375443962586865_1527172653993951232_n.jpg

7 листопада у рамках роботи міського методичного об’єднання вчителів 3-х класів педагоги Терехова Інна Вікторівна і Герасимчук Марія Федорівна провели відкриті інтегровані уроки: «Повітря» (українська мова, природознавство, образотворче мистецтво); «Значення слова. О.Пушкін «Казка про рибака і рибку». Мозаїка» (українська мова, літературне читання, трудове навчання). Готуючись до уроків, вчителі підготували цікаві змагання, під час яких учні отримували «ключі» за виконані завдання, виготовляли та презентували тематичні лепбуки, розгадували кросворди, організовували синоптичну хвилинку, працювали з «деформованим» текстом, розгадували анаграми, визначали тему і головну думку тексту, створювали «казку на новий лад». До уваги учнів були представлені відеоролик «Збережемо рідну планету» та мультимедійна презентація «Мозаїка в житті людини». Дякуємо педагогічним працівникам за підготовку та проведення цікавих та змістовних уроків!

Більше фото...