Телеміст

2013-11-20

/Files/images/SAM_1323.JPG

/Files/images/SAM_1325.JPG

Інноваційний підхід до профорієнтації

12 листопада в режимі он-лайн відбувся телеміст: спілкувалися гімназисти зі студентами та викладачами хімічного факультету Одеського університетуім. Мечникова. Декан студентів-хіміків Менчук В.В. та зам. декана Топоров С.В. зуміли зацікавити гімназистів, які, в свою чергу, підготували цікаві запитання щодо умов навчання в Одеському університеті ім.Мечникова.

У процесі бесіди Василь Васильович офіційно заявив, що на їхній факультет беруть 50 осіб на 50 бюджетних місць, студенти мають можливість жити в добре обладнаних, теплих кімнатах гуртожитку; відвідувати різні спортивні секції та займатися в гуртках художньої самодіяльності. На запитання гімназистів щодо працевлаштування випускників вузу Менчук В.Ввідповів, що після закінчення університету студенти мають можливість працювати за кордоном; висловив вдячність вчителю хімії Савенко О.О., яка дає гімназистам гарні знання з хімії. Прикладом може слугувати наш випускник, студент ІІІ курсу Барбалат Дмитро, в минулому – учень Олени Олександрівни Савенко. Дмитро також брав участь у телемості та поділився враженнями про навчання в університеті.До речі, тижневе навантаження з хімії в природничомукласі, учні якого були запрошені до участі у заході- 6 год!Наразі 7-П клас (природничий) прийшов на телеміст не спонтанно. Цьому передувала цілеспрямована кропітка профорієнтаційна робота.

Перший крок зроблено. Наступна зустріч –зі студентами та викладачами Миколаївського державного університету ім. В.О.Сухомлинського. Ми впевнені: ланцюжок продовжуватиметься, бо перед освітянами вадливе завдання: нашій країні потрібні компетентні спеціалісти в різних галузях господарства.

Директор гімназії І.М. Нечипорук

Кiлькiсть переглядiв: 70