День цивільного захисту.

2019-04-18

/Files/images/a1/57606600_1493509794113614_9041579982614167552_o.jpg

В ГІМНАЗІЇ «РЯТУВАЛИ» ДИТИНУ, ЯКА ЗАЛИШИЛАСЬ У «ЗАДИМЛЕНОМУ» КОРИДОРІ ДРУГОГО ПОВЕРХУ

День цивільного захисту щорічно проводиться в квітні і є своєрідним підсумком щодо засвоєння учнями основ безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях. 18 квітня, під час п'ятого уроку, три довгих дзвінка сповістили про умовну небезпеку і необхідність евакуації. Діти і дорослі організовано, із дотриманням правил безпечної поведінки, вийшли з приміщень гімназії на шкільне подвір’я. Після шикування з'ясувалося, що одна дитина з невідомих причин не вийшла зі школи. За легендою, учень 7-А класу розгубився, сховався в класі і став «заручником» диму та вогню. Через декілька секунд почалася «рятувальна операція» у виконанні службовців ДПРЧ-12 на чолі із Калашніковим Сергієм Олександровичем. Після того, як рятувальники успішно евакуювали семикласника за допомогою пожежної драбини, вони продемонстрували всім присутнім застосування спеціальних інструментів для розрізання металевих конструкцій, адже підрозділ залучається не лише для гасіння пожеж, а й на ліквідацію наслідків ДТП.
Після завершення практичної частини заходу учні із задоволенням спілкувалися та фотографувалися з представниками Пожежної рятувальної служби, цікавились обладнанням пожежного автомобіля та особливостями професії рятувальника. На завершення Дня цивільного захисту в класних колективах були проведені виховні години на тему «Вогонь буває різним».

Більше фото...