Позакласний захід «Юний інформатик»

2014-02-05

/Files/images/inf/IMG_1491.JPG/Files/images/inf/IMG_1465.JPG

В рамках проведення тижня математики та інформатики 5лютого2014р. в гімназії відбувся позакласний захід «Юний інформатик», метою якого було узагальнити та систематизувати знання учнів з інформатики; прищеплювати інтерес до предмету.

У заході приймали участь учні 5(9)–М та 5(9)–Г класів. Вони мали можливість продемонструвати знання з предмету, вміння швидко і правильно орієнтуватися у нестандартних ситуаціях, виявляти логічне мислення. Захід складався з різних конкурсів: «Привітання команд», «Хто швидше», «Реставрація», «Підказка» та «Кодувальник». Під час конкурсів учні представили свої команди, відповідали на запитання, «реставрували» вислови про інформатику. Одним з завдань, які найбільше сподобалися учням, було пояснити надане зображення за допомогою міміки та жестів, а команді потрібно було назвати прилад, про який йшла мова. Також учні мали можливість перевірити свої вміння розшифровувати слово з відповідної тематики за допомогою телефонної клавіатури.

В ході запеклої боротьбі перемогу здобули учні 5(9) – М класу.

Вчитель інформатики Ворфоломєєва О.С.