ВІТАЄМО! ГІМНАЗИСТ МАКСИМ ЦІМЕРМАН – ПРИЗЕР РЕГІОНАЛЬНОГО ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ»!

2021-04-01

/Files/images/a/pMmZMHwCAE2B2qHO-mZjQkMB5BGqlxwn.jpeg

Цього року до Управління Держпраці у Миколаївській області було надіслано 761 роботу. У конкурсі взяли участь учні, вихованці, слухачі загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів. Журі розподілило І, ІІ, ІІІ призові місця у кожній віковій категорії, визначило 9 авторів, малюнки яких найбільш мотивують до дотримання безпечних методів роботи, вимог охорони праці, застосування засобів індивідуального захисту.

ІІ місце у старшій віковій категорії посів учень 11-М класу Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Цімерман Максим. Вітаємо Максима, бажаємо йому наснаги та успіхів у навчанні, подальшого вдосконалення художньої майстерності!