Незабутня екскурсія Європою

2014-05-12

Вивчаючи іноземні мови, ми багато дізнаємося про різні народи та їх культуру. Та краще один раз побачити, ніж сто раз почути. І в цьому нам дуже пощастило. Адже на весняних канікулах учні Вознесенської гімназії № 1 вирушили у подорож, яка перевершила усі сподівання, разом з директором Нечипорук І.М. і вчителем французької мови Животівською О.О.

Дорогою мали можливість побачити краєвиди Західної України, Польщі, Бельгії, Німеччини та Франції. Переїзд був тривалим, але не важким, завдяки комфортабельному автобусу.

Спочатку ми зупинилися у пансіонаті містечка Вальдзіверсдорф, що в 40 км від Берліна. Там було дуже гарно: сосновий ліс, чисті озера, охайні будиночки та доріжки. Наступного дня відвідали Берлін. Ми побачили визначні місця столиці - Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Берлінський Собор, Собор Святої Марії. Нас вразили не тільки архітектурні та культурні пам’ятки, а перш за все висока культура німецького народу, їх турбота про збереження довкілля та чистота.

Наступною зупинкою був Париж. Місто – мрія, місто – свято. Справжнім святом став парк Діснейленд, у який ми, звісно, завітали. Це цілий світ чудес і розваг, не тільки для дітей, а й для дорослих. Протягом наступних днів учні нашої школи відвідали Ейфелеву вежу, Собор Паризької богоматері, церкву Сакре Кер на Монмартрі, замок Версаль та Єлисейські поля. Також ми здійснили прогулянку на катері по річці Сені. Кожен зміг для себе відмітити щось нове й цікаве.

Ми мали можливість спілкуватися з іноземцями, які були дуже люб’язні і небайдужі. Нас вразила відповідь одного чоловіка, який безкоштовно підвіз нас, коли ми заблукали. Він сказав: «Кожна людина повинна робити щодня одну добру справу», і це буде його добра справа цього дня.

На зворотному шлях знову повернулися до Німеччини, де відвідали Сади світу – справжню пам’ятку паркового мистецтва. А на завершення – шопінг, щоб придбати подарунки та сувеніри на згадку.

Ми розуміємо, що ця подорож відбулася завдяки нашим невтомним учителям та люблячим батькам. Тому хочемо подякувати від щирого серця директору Вознесенської гімназії № 1 Нечипорук Інні Миколаївні та вчителю французької мови Животівській Олені Олексіївні за їх увагу, терпіння, турботу, за організацію та проведення чудових і незабутніх весняних канікул.

Павлова Ірина, учениця 5 – Г класу

Вознесенської гімназії № 1

Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi