Україна – єдина!

2014-05-12

Беручи до уваги події в Україні, молодь нашого рідного міста не може бути осторонь. Тому за підтримки міського голови Лукова В.Д. та активної діяльності Супруна С., відбувся флеш моб 13 квітня, за єдність України.

Підготовкою даної акції займалися два тижні. Кожен охочий купував жовто-блакитні стрічки, прапори та інші атрибути української символіки.

Флеш моб стартував о 10.30 біля супермаркету АТБ на 3 мікрорайоні. Зібралося близько 60 представників молоді міста, які проявили неабияке бажання підтримати ідею єдності нашої країни.

Співаючи гімн України, учасники флеш мобу, пройшлися мирною ходою центральною вулицею міста з третього мікрорайону до Болгарського моста, прикрашаючи на своєму шляху дерева, зупинки, стовпи, паркани та машини. Було приємно чути щире захоплення жителів Вознесенська, які супроводжували нас відгуками « Слава Україні!». Приємно було помітити, що у нашому місті так багато патріотів рідної держави.

Ми радіємо, що молодь України не байдужа до подій в державі та всіляко підтримує єдність та дух українського народу.

На цьому наші дії не закінчилися, адже у травні планується провести суботник.

Ми вдячні усім небайдужим, хто прийняв участь у флеш мобі за вашу жагу до кращого життя, патріотизм та щиру любов до Батьківщини.

Слава Україні!

Онищенко Д. та Брус В., учні Вознесенської гімназії №1

/Files/images/novosti/Фото.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi