День здоров'я

2014-05-12

7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держави світу. Гімназисти традиційно взяли активну участь у проведенні заходів на рівні школи та міста. 6 квітня 2014 року відбувся загальноміський велопробіг, що стартував від міського стадіону. Також учні нашої школи долучилися до спортивних змагань та виступів у рамках проведення Всесвітнього дня здоров'я. Адже це глобальна кампанія, яка спрямована на привернення уваги кожного жителя нашої планети до проблем здоров'я та охорони здоров'я, з метою проведення спільних дій для захисту здоров'я і благополуччя людей. А колектив гімназії – далеко не байдужі люди!

/Files/images/novosti/IMG_8215.JPG/Files/images/novosti/IMG_8252.JPG