Вибір професії – вибір долі

2014-05-12

Вибір професії – вибір долі

У житті кожної молодої людини є момент, коли необхідно прийняти одне з найважливіших рішень - вибрати справу до душі, за покликанням. Вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить вдалий старт у доросле життя.

Саме на юнацькі роки випадає найбільш відповідальний момент в житті молоді - це вибір професійного шляху, який має кардинальне значення для всього подальшого життя. Причому цей вибір необхідно зробити ще у період навчання в школі. Тому своє майбутнє юнаки та дівчата повинні визначити ще задовго до останнього шкільного дзвоника, а тут замало порад батьків, друзів, знайомих. Педагогічний колектив гімназії зі свого боку теж намагається створити всі умови для свідомого вибору професії старшокласниками закладу. Щоб допомогти молоді зорієнтуватися у світі професій, надати їм корисні поради, ознайомити школярів з особливостями сучасного ринку праці для гімназистів проводяться різноманітні заходи, екскурсії, зустрічі. Та все ж таки відчути атмосферу, що панує у вузі, з яким випускник мріє пов’язати своє життя можна тільки переступивши поріг цього закладу. Саме тому для учнів гімназії організовуються екскурсії. Однією з таких стала поїздка до м. Миколаєва наприкінці квітня. Цього разу нас гостинно запросили Чорноморський державний університет ім.. Петра Могили та Миколаївський національний університет ім.. В.О.Сухомлинського. Учні 10-х та11-х класів мали змогу ознайомитись з умовами навчання у закладах, з якими гімназія підтримує договірні стосунки.

Гарного весняного дня нас зустрічали давні друзі, які запропонували ознайомитись з навчальними приміщеннями, розповіли про умови вступу та особливості навчання у їх закладі. Наші учні мали можливість безпосередньо поспілкуватися з викладачами та студентами, що дало змогу відповісти на всі запитання. Особливо незабутньою для гімназистів виявилися зустрічі зі студентами, які з перших вуст поділилися цікавою інформацією про переваги навчання в університеті.

Сподіваємося, що кожен з наших учнів обере для себе професію, яка справді стане справою всього життя, адже зробивши правильний вибір професії, людина відчує себе потрібною, отримуватимете задоволення від роботи, буде корисною людям та країні!

Руденко О.М.,

заступник директора з НВР

Вознесенської гімназії №1

/Files/images/novosti/IMG_0537.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi