Співпраця з МНАУ

2014-10-10

/Files/images/mnau/МНАУ.jpg

Однією з традицій Вознесенської гімназії №1 є співпраця з вищими навчальними закладами. Миколаївський національний аграрний університет входить до складу вузів, з якими підписаний договір про співпрацю. Напередодні Дня Вчителя ректор МНАУ Шебанін В.С. запросив адміністрацію закладів області до університету, де в урочистій обстановці відбулася процедура нагородження Вознесенської гімназії №1 за співпрацю та за плідну роботу. В гімназії щороку організовуються курси по підготовці випускників до вступу у МНАУ, для учнів старших класів організовуються екскурсії, які дають можливість на власні очі побачити заклад, пройтися коридорами, зазирнути до навчальних кабінетів, лабораторій, скуштувати страви у буфеті та їдальні, переконатися у високій якості створених умов для проживання у гуртожитках університету. Так 10 жовтня учні 7(11)- М класу взяли участь у такому заході. Незважаючи на те, що програма була дуже насиченою і усі дуже стомились, випускники отримали велике задоволення від екскурсії.