Шановні учні та батьки!!!

У зв'язку із погіршенням погодніх умов, будь ласка, дотримуйтесь правил техніки безпеки

Правила поведінки під час ожеледиці та на льоду

Не виходьте на подвір'я роздягнутими

Коли ви рухаєтеся по тротуару, то не поспішайте, не біжіть, бо можете посковзнутися і впасти.

Не перебігайте проїжджу частину дороги під час снігопаду та у ожеледицю, бо можете потрапити під автомобіль, що рухається,

Ніколи не ковзайтеся, щоб не збити інших людей, які рухаються поруч, а ще тому, щоб не виїхати на проїжджу частину, бо це дуже небезпечно.

• Не ходіть близько біля краю тротуару, щоб вас не зачепила машина, яка випадково втратила керування

• При переході дороги будьте особливо пильні. Переходьте її лише на переході й уважно придивляйтеся, щоб не було поблизу машини. Або тоді, коли транспортні засоби вже зупинилися.

У жодному разі не можна виходити на тонкий лід та перевіряти його міцність ударом ноги

Не можна також стрибати та бігати по льоду, збиратися великими групами на одному місці.