Звіт про результати проведення громадського обговорення у формі електронної консультації про присвоєння Вознесенській гімназії №1 Вознесенської міської ради Миколаївської області ім’я Т.Г.Шевченка

З метою вивчення та врахування думки громадськості з 04 червня по 08 жовтня 2014 року вознесенською гімназією №1 було проведено публічне громадське обговорення про присвоєння Вознесенській гімназії №1 імені Тараса Григоровича Шевченка шляхом його оприлюднення на офіційному веб-сайті закладу та в газеті «День за днем» №23 від 04.06.2014 року.

08 жовтня 2014 року обговорення завершено.

У публічному громадському обговоренні взяли участь вчителі, учні, батьки, працівники управління освіти Вознесенської міської ради та небайдужі громадяни міста. На сайті гімназії шляхом написання коментарів опубліковано 22 записи, 2 записи шляхом коментування через мережу Facebook, 1 запис надійшов на електронну адресу закладу, 1 коментар був особисто наданий жителькою міста організатору громадського обговорення.

Усіма учасниками громадського обговорення висловлено підтримку щодо процедури присвоєння Вознесенській гімназії №1 Вознесенської міської ради Миколаївської області ім’я Т.Г.Шевченка.

08.10.2014

Кiлькiсть переглядiв: 52

Коментарi