ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

2014-12-17

/Files/images/admnvstratsya/TUG83KJpGuU.jpg

5 травня в гімназії проведено урочисту лінійку, присвячену 72-й річниці Перемоги. Ведучі, Герасименко Ростислав та Дика Катерина, нагадали гімназистам про трагічні сторінки 1939-1945 років та про тернистий шлях до Великої Перемоги. Доба Максим та Сафтенко Дар'я розповіли про діяльність підпільної організації «Вознесенський центр». Особливу емоційну атмосферу створили Ковальчук Анна, яка виконала на скрипці інструментальний твір «Мальви», та Ткач Микола з піснею «Я не хочу гратись у війну…».

Директор гімназії Дворецька Лариса Іванівна, звернувшись до гімназистів, зазначила, що, згадуючи про війну і жертви в минулому часі, ми не можемо мовчати про нинішні події на сході країни. Ця війна не десь там… Вона поруч, вона в наших вознесенських родинах. Війна торкнулася і родин наших учнів та працівників гімназії.
Вчитель іноземної мови Варзацький Віктор Володимирович, старший син вчителя фізики П’янової Олени Олександрівни – Кушнаренко Дмитро, син буфетниці Лалак Едіти Степанівни – Андрій, два сина кухаря Сауляк Тетяни Йосипівни – Олег і Павло, син сторожа Придибайла Олександра Яковлевича – Дмитро Марченко – віддали свій синівський обов’язок та повернулися додому живими. А племінник працівниці Іванової Валентини Михайлівни – Іванов Денис, нажаль, загинув під час бойових дій та посмертно нагороджений орденом «За Мужність».
Гімназисти вшанували пам'ять всіх тих, хто захищав нашу Україну у різні історичні часи, хвилиною мовчання. В знак дяки та шани переможці обласного турніру Юних істориків, Ісупов Олексій та Спільник Ангеліна, поклали квіти до підніжжя монументу, де навіки спочили активісти Вознесенського підпільного центру.
Після загальношкільної лінійки в класах були проведені Уроки мужності «Поки живемо - пам'ятаємо».

Більше фото...

Кол-во просмотров: 150

Комментарии