ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ

2021-10-21

/Files/photogallery/247454768_280343274094818_1551836983831096317_n.jpg
ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ відбулася нещодавно: учні 9-П класу гімназії відвідали гордість нашого міста – підприємство «В-центр». Це один з найбільших заводів України з виробництва натуральної шкіри для галантерейних виробів, меблів та верху взуття, який з 2015 року є також головним виробником взуттєвої шкіри для української армії. Підприємство, яке почало випуск продукції у жовтні 1978 року, багато корисного зробило для міста.
Виробництво натуральної шкіри – це довгий та важкий процес, який потребує необхідного обладнання та високого рівня професіоналізму робітників. Гімназисти відвідали всі цехи заводу, побачивши процеси виробництва, сушки, фарбування, вимірювання шкіри. Екскурсія супроводжувалася цікавою розповіддю головних спеціалістів – технічного директора Камінського В.С., головного технолога Марку О.А., менеджера зовнішньоекономічної діяльності Косенко Г.Г. Начальниця лабораторії Демченко С.А. продемонструвала, як проходять випробування шкіри за міжнародними стандартами. Дев’ятикласники отримали важливу інформацію від начальника відділу кадрів Вагіної Т.О. стосовно того, які спеціалісти потрібні виробництву, де можна отримати відповідну освіту. Гімназистів зацікавив той факт, що «В-центр» має можливість направляти випускників шкіл, зокрема з класів хіміко-біологічного профілю, на навчання до кращих вишів України та гарантує працевлаштування після здобуття освіти.
На завершення екскурсії учнів пригостили смачним соком та запашною випічкою в заводській їдальні.
Адміністрація гімназії, учні та батьки вдячні керівнику «В-центру» Шевченку Андрію Олександровичу та спеціалістам заводу за цікаву та пізнавальну екскурсію.
Бажаємо підприємству успіхів!