• Ви знаходитесь тут:

Закон України "Про звернення громадян" /переглянути/

Графік особистого прийому громадян керівництвом гімназії:

/Files/images/a1111/1.jpeg

Порядок організації та проведення особистих прийомів громадян керівництвом Вознесенської гімназії №1 /переглянути/

Порядок роботи з повідомленнями, що надходять за телефоном довіри Вознесенської гімназії №1 /переглянути/

Перелік питань для звернень громадян, які відносяться до компетенції Вознесенської гімназії №1

Соціальний захист:
Про надання матеріальної допомоги.
Про надання соціальної допомоги.
Праця і заробітна плата:
Про працевлаштування.
Про нарахування та виплату зарплати, видачу документів про нарахування і виплату коштів.
Охорона здоров’я:
Про роботу літніх таборів.
Забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, реалізація прав і свобод громадян:
Про порушення прав учнів та їх батьків.
Про порушення прав вчителів.
Сім’я, діти, молодь, гендерна рівність, фізична культура і спорт.
Культура та культурна спадщина, туризм.
Освіта, наукова, науково-технічна, інноваційна діяльність та інтелектуальна власність:
Про ремонт, добудову навчального закладу.
Про матеріально-технічне забезпечення навчального закладу.
Про зарахування на навчання, поновлення, переведення, видачу направлень до ВНЗ.
Про покращення організації навчально-виховного процесу.
Про проведення ДПА та ЗНО.
Про харчування дітей та оплату за харчування.
Про забезпечення перевезення дітей, вчителів на навчання, змагання, екскурсії.
Про надання платних послуг.
Про надання роз’яснень.
Діяльність об’єднань громадян, релігія та міжконфесійні відносини:
Про роботу благодійних фондів.
Інше.

Електронне звернення

Електронне звернення до Вознесенської гімназії №1 можна подати, надіславши його на електронну адресу gimnaziyavoz1@ukr.net
В електронному зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через 10 днів від дня його надходження.

Звіти про кількісний характер звернень громадян, що надійшли до Вознесенської гімназії №1:

- за 2016 рік /переглянути/
- за 9 місяців 2016 року /переглянути/